Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Септември (Тервел) взе точките в Исперих

Септември (Тервел) победи Бенковски с 3:2 в Исперих. Срещата е от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига. Гостите изковаха успеха със силно първо полувреме. Само 180 секунди след началото вече имаха гол преднина, дело на Ивайло Лазаров. Той уцели гредата, секунди по-рано. Съотборникът му Генади Луго шутира, топката срещна гърдите на Драгомир Радев от Бенковски и спря в мрежата на домакините в 15-ата минута.

След 120 секунди Ивелин Василев върна интригата – 1:2. Румен Николов вкара третия гол за Септември малко преди почивката. През втората част имаше равновесие на терена. Йордан Милков стреля, но тервелския страж изби топката в гредата. Хакан Шюкрю реализира второто попадение за Бенковски в 69-ата минута.