Очаквайте в 15:00 Остава ли начело на Левски Николай Костов - отговорът в извънредна пресконференция на стадион "Георги Аспарухов"

Бодьо/Глимт изхвърли Бешикташ от Европа

Бешикташ продължи със слабото си представяне в Лигата на конференциите. Този път турският гранд допусна домакинска загуба от Бодьо/Глимт с 1:2. Бешикташ е на последно място в група "D" със само една точка след първите четири кръга. Ако лидерът в групата Брюж вземе точка или повече в домакинството си на Лугано в другия мач от групата, турците няма да имат шансове и на теория за продължаване напред.

Норвежците поведоха към края на първото полувреме след попадение на Фарик Мумбаня и нанесоха втори удар в началото на втората част, когато камерунският нападател се разписа още веднъж. Резервата Тайфур Бингьол върна един гол в 64-ата минута, но домакините не успяха да стигнат до нещо повече.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!