Тунчев: На моменти бяхме по-добри, не можем да говорим за някакво напрежение

Наставникът на Арда Александър Тунчев обяви след поражението с 0:1 от Черно море във Варна, че причина за загубата са пропуски пред противниковата врата.

Труден успех изравни Черно море на върха с ЦСКА - София

“Черно море са добър отбор, неслучайно са един от лидерите в първенството. Първите 10-15 минути не се ориентирахме добре, след това бяхме равностойни, а на моменти и по-добри. Пропуснахме чисти ситуации. Тунгара, Стаси ако бе овладял топката по-добре.

Не отправяме достатъчно удари към противниковата врата. Това им казах на полувремето. Трябва да шутираме повече. Направихме добри атаки, но не успяхме да реализираме. Създаваме ситуации, изключвайки мача срещу Левски, просто не успяваме да отбележим гол.

Виждам едно израстване. Играем като отобр, колектив. Това няма как да не ме радва. Не допуснахме кой знае какви ситуации пред нашата врата. Не мисля, че към момента можем да говорим за някакво напрежение”, заяви Тунчев.