Лион продължава да буксува на дъното в Лига 1

Френският гранд Лион продължава да не може да излезе от дълбоката криза, в която е изпаднал, и стигна само до домакинско равенство с Метц - 1:1.

Отборът на Фабио Гросо дори рискува отново да допусне конфузна загуби от намиращия се също в дъното Метц, след като Абли Джалоу откри резултата за гостите в 77-ата минута. Скели Алверо все пак успя да изравни в 84-тата минута с шут с левия крак от границата на наказателното поле. До края на мача "хлапетата" осъществиха силен натиск, но така и не стигнаха до първа победа в Лига 1 за сезона.

Лион продължава да е на последната 18-а позиция в класирането, като има едва 4 равенства и шест загуби. Тимът има и една среща по-малко заради отложения мач с Марсилия, който ще се изиграе на 6 декември. Отборът на Метц пък е на 16-ото място с 10 точки.

Снимки: Imago