Вихрен пречупи третия отбор на ЦСКА 1948 с късен гол

Вихрен (Сандански) победи с 1:0 третия отбор на ЦСКА 1948 в среща от 16-ия кръг на Югозападната Трета лига, играна на стадиона в село Микрево. Единственото попадение в двубоя реализира Томи Костадинов, след перфектно изпълнение на фал пет минути преди края на мача.

Домакините имаха сериозно преимущество през целия мач, но пропуснаха куп положения. Преди почивката не успяха да вкарат Флавио и Даниел Пехливанов. През второто полувреме Вергил Янев и Кристиян Димитров също направиха пропуски, футболистите на Вихрен имаха и претенции за неотсъдена дузпа за нарушение срещу Александър Якимов.

Резултати и класиране след 16-ия кръг на Югозападната Трета лига

В класирането Вихрен е четвърти с 28 точки, а ЦСКА 1948 III е на 15-а позиция с 15 пункта. В следващия кръг тимът от Сандански ще гостува на дубъла на Хебър, а "червените" приемат Сливнишки герой.