Спартак (Пловдив) разби Атлетик (Куклен)

Отборът на Спартак (Пловдив) разби с 5:1 Атлетик (Куклен) в мач от 16-ия кръг на Югоизточната трета лига. Срещата бе предавана пряко по Sportal TV.

Домакините са лидер вече с 39 точки, докато гостите са остават девети с 24 към момента.

Радослав Влашев откри резултата в деветата минута след центриране от ъглов удар.

В 28-ата Александър Параматаров удвои, когато засече във вратата прострелно подаване на Даниел Спасов.

В 60-ата минута Мирослав Радев направи 3:1 от дузпа.

Съвсем скоро дойде и четвърти гол във вратата на Куклен. Праматаров бе изведен на отлична позиция за стрелба и на празна врата направи 4:0.

Рангел Игнатов върна едно попадение във вратата на Спартак след хубава комбинация в 80-ата минута.

Малко преди края на срещата Димитър Балинов оформи крайното 5:1 с далечен удар.

СПАРТАК (ПЛОВДИВ) 5:1 АТЛЕТИК (КУКЛЕН)
1:0 Влашев (9)
2:0 Праматаров (28)
3:0 Радев (60-д)
4:0 Праматаров (63)
4:1 Игнатов (80)
5:1 Балинов (88)

СПАРТАК (ПЛОВДИВ): 1. Милушев, 21. Стойчев, 4. Влашев, 18. Спасов, 32. Балинов, 13. Милев, 15. Пройчев, 17. Праматаров, 9. Димитров, 14. Радев, 33. Тонев

АТЛЕТИК (КУКЛЕН): 1. Витанов, 25. Романов, 15. Гюзелев, 20. Коспартов, 13. Благов, 29. Аргиров, 55. Сердарски, 22. Панов, 9. Игнатов, 10. Манев, 17. Лазаров