Лудогорец II разсипа Беласица и записа трети пореден успех

Дубълът на Лудогорец постигна разгромна победа с 4:1 като домакин над отбора на Беласица в мач от 15-ия кръг на Втора лига. Повечето попадения паднаха през втората част, след като през първото полувреме Бранимир Костадинов бе открил резултата (18’). В 55-ата минута Хюсеин Кельовлуев удвои, а в 78-ата Запро Динев върна едно попадение за тима от Петрич. Раи Насимиенто (81’) и Алекс Луканов (90+2’) обаче сложиха точка на спора с два гола в края.

Така Лудогорец II записва трета поредна победа и заема 11-ото мято в класирането със 17 точки. Бела се намира в опасната зона, като е 15-ти с 15 пункта.