Шериф и Сервет със злополучно равенство

Отборите на Шериф и Сервет не успяха д асе победят и направиха равенство 1:1 в среща от третия кръг на група “G” от Лига Европа. С това реми и двата тима, като че ли се простиха с последния си шанс да се класират за фазата на директните елиминации, тъй като не успяха да се приближат до фаворитите за първите две места - Рома и Славия (Прага).

Иначе съперниците си разделиха по едно полувреме и логично разделиха точките. През първата част малко преди почивката в 41-ата минута Енцо Кривели откри резултата в полза на гостите от швейцария. Играчите на Шериф се представиха по-добре през второто полувреме и заслужено стигнаха до гол в 80-ата минута, когато се разписа Давид Анкейе.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!