Нов провал за Бешикташ в Лигата на конференциите

Бешикташ продължава с лошото си представяне в група "D" на Лигата на конференциите. Турският гранд загуби с 1:3 гостуването си на Бодьо/Глимт от 3-тия кръг и все още не може да запише първи успех на сметката си.

Домакините поведоха в 29-ата минута, когато Сондре Сьорли стреля опасно, ударът му бе спасен, но Алберт Грьонбек вкара при добавката за 1:0.

В 58-ата минута резултатът бе удвоен. Фарис Мумбанга направи двойно подаване с Алберт Грьонбек и стреля във вратата за 2:0.

В 63-ата минута резултатът можеше да стане класически, но попадение на Нино Жугели не бе признато заради засада.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

Това обаче се случи в 87-ата минута, когато Улрик Салтнес също записа името си сред голмайсторите, след като топката попадна в краката му след рикошет и той я прати в опразнената врата.

В добавеново време Бреде Мое си вкара нелеп автогол. При една дълга топка той игра с глава и порази собствената си врата за крайното 3:1.

Така Бодьо/Глимт записа първа победа и с 4 точки излезе на 2-рото място в групата. Бешикташ път е на дъното с 1 спечелена точка до момента.