Родопа спря лидера, но изпусна да го победи

Лидерът Спартак (Пловдив) направи грешка, завършвайки 1:1 у дома срещу Родопа (Смолян). Срещата е от 14-ия кръг на Югоизточната Трета лига. С оглед головите положения пред двете врати, селекцията на Данаил Бачков трябва да съжалява, че не победи бившия му отбор. Стана равностоен двубой. Съперниците си вкараха по гол в средата на първото полувреме. В 21-ата минута Тодор Тодоров даде аванс на пловдивчани. В 26-ата пък Даниел Кутев проведе самостоятелен пробив, преодоля няколко футболисти на Спартак и изравни резултата.

Съотборникът му Михаел Кисьов направи два пропуска през първото полувреме. Стори го и веднъж след почивката. Николай Тихомиров пък тресна гредата на Спартак. Тодоров пропиля шанс за второ попадение в смолянската врата.