Арда разгроми лидера на Североизток

Отборът на Арда се класира по безапелационен начин за 1/8-финалите в турнира за Купата на България след успех с 4:0 като гост над Септември (Тервел), който дели първото място с дубъла на Спартак (Варна) в Североизточната Трета лига.

Радослав Цонев откри резултата в 20-ата минута, реализирайки от пряк свободен удар. В 34-ата минута отново той удвои. Халфът на гостите се възползва от разбъркване в наказателното поле и с шут от десетина метра не остави шанс на Александров.

Тонислав Йорданов уби и малкото останала интрига с трети гол в 48-ата минута. Нападателят отбеляза с удар по диагонал.

Крайното 4:0 оформи резервата Николай Жеков, който се разписа в 85-ата минута.

СЕПТЕМВРИ (ТЕРВЕЛ) - АРДА 0:4

0:1 Радослав Цонев 20
0:2 Радослав Цонев 34
0:3 Тонислав Йорданов 48
0:4 Николай Жеков 85