Уулвс прекъсна серията на Астън Вила

Уулвърхамптън прекъсна серията на Астън Вила от три поредни победи в първенството, след като двата отбора направиха 1:1 на "Молиню" в двубой от осмия кръг на Премиър лийг. Две попадения паднаха в рамките на две минути през второто полувреме. Домакините откриха с първия си точен удар. Това стана в 53-тата минута, когато Хий-Чан Хуан засече на близката греда остро подаване на Нето отдясно. Пау Торес изравни в 55-ата, засичайки отблизо центриране на Уоткинс. Това бе и първи гол на испанеца за Астън Вила.

В добавеното време "вълците" останаха с десет човека заради втори жълт картон на Лемина, показан му заради нарушение срещу Дзаниоло.

За Уулвърхамптън това бе трети пореден мач в Премиър лийг без загуба.

Снимки: Imago