Очаквайте: Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград

Беласица се справи с Черноморец (Балчик) за едно полувреме

Беласица победи Черноморец (Балчик) като гост с 3:1 в двубой от 13-ия кръг на Втора лига. Петричани решиха всичко още през първото полувреме, когато водеха с 3:0. Запро Динев се отличи с две попадения в 35-ата и 41-ата минута, а Мариян Вангелов добави още едно в 45-ата. В края на мача Касиано Бузон отбеляза почетно попадение за домакините (81’).

Така Беласица записва втора поредна победа и се нарежда на 12-ото място в класирането с 15 точки. Тимът от Балчик е 15-ти с 12 пункта и поне към момента се намира в опасната зона на изпадащите.