ПОДКРЕПИ ЛЮБИМИЯ СИ ОТБОР В НАЦИОНАЛНОТО ПРЕБРОЯВАНЕ НА ФЕНОВЕТЕ

Меси се включи за половин час, но Интер Маями загуби отново

Голямото завръщане на Лионел Меси в американската Мейджър Лийг Сокър се случи, но неговият отбор не успя да спечели в четвърти пореден мач от Източната конференция, като този път загуби с 0:1 от лидера в класирането Синсинати. След 32 мача “чаплите” са предпослени и на практика вече нямат шанс да се класират за плейофите.

Меси се появи в игра в 56-ата минута, когато замени Томас Авилес при резултат 0:0. Неговото присъствие обаче не спомогна Интер Маями да вкара гол, като дори се случи обратното. В 78-ата минута Алваро Бареа вкара единственото попадение в мача за тима на Синсинати, който се поздрави с крайния успех.

До края на редовния сезон Меси и компания имат да изиграят още две срещи - и двете срещу Шарлът. Първата е на 19-и октомври (четвъртък) от 3:00 българско време, а втората е три дни по-късно на 22-и октомври (неделя) от 1:00 българско време.

Снимки: Imago