Бетис обърна Спарта (Прага) у дома

Отборът на Бетис записа победа с 2:1 в домакинството си на Спарта (Прага) в срещата между двата отбора от втория кръг на група “С”. След изненадващата загуба на Рейнджърс срещу тима на Арис (Лимасол) след два изиграни мача в групата всички отбори имат по равен брой точки.

Иначе чехите бяха тези, които почнаха по-силно мача и вкараха след само три минути благодарение на Велко Бирманчевич. Андалусийци се вдигнаха и бързо изравниха, като в 9-ата минута се разписа Асане Диао.

През второто полувреме испанците натиснаха и така се стигна до 79-ата минута, когато Иско вкара победния гол.

Снимка: Real Betis Balompié// Twitter