Торино и Верона отегчиха с нулево равенство

Отборите на Торино и Верона не успяха да се победят в двубой от 7-ия кръг на Серия "А". Срещата завърши 0:0 и това е най-логичният резултат, защото съперниците не направиха почти нищо интересно в атака.

Домакините бяха малко по-активни и можеха да поведат в самия край на първото полувреме, но Лоренцо Монтипо спаси удар на Валентино Лазаро

След почивката най-добрата възможност отново беше за "биковете", но резервата Адриен Тамезе стреля над гредата.

В класирането Торино се намира на 10-о място с 9 точки, а Верона има 8 пункта и заема 15-а позиция в подреждането.

Снимки: Gettyimages