Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Вратарят на Славата не спря устрема на Спартак (Варна)

Спартак (Варна) спечели като домакин срещу Струмска слава с 2:0 в мач от Втора лига. Домакините имаха превес в началото на срещата. В 22-ата минута дойде и първата голова ситуация за варненци. Мехмед Сабри центрира отдясно удобна топка, Ахмед Ахмедов я засече с глава от около десет метра, но топката мина далеч от лявата греда. В 28-ата минута Румен Руменов опита далечен шут по земя от движение, който излезе в аут. В 38-ата минута Ахмедов след многоходова комбинация бе изведен отляво срещу Драгомир Петков, но вратарят на гостите показа страхотен рефлекс и парира удара му.

В началото на второто полувреме вратарят Петков бе преграда след удар отблизо на Ахмедов. В ответната атака гостите пропуснаха да отбележат гол, а ударът на Васил Божинов срещна гредата. В 60-ата минута перфектно центриране отдясно на Дани Начев бе засечено с глава от Ахмедов за 1:0. В 67-ата минута пробив отдясно на Ахмедов и центриране по земя бе засечено в движение от Йохан Н'Зи, който се озова в прегръдките на съотборниците си, реализирайки втория гол. До края "соколите" бяха близо и до трети гол, но отличният Драгомир Петков показа отново страхотни качества.