Черноломец излъга дубъла на Дунав (Русе)

Черноломец (Попово) спечели у дома с 2:1 срещу Дунав II (Русе). Срещата е от осмия кръг на Североизточната Трета лига. Стана оспорван мач, в който опита помогна на домакините, а младия тим на гостите показа видимо израстване. Мартин Ковачев даде аванс на Черноломец с гол, четвърт час след началото. Радослав Великов изравни в 26-ата минута. Виктор Игнатов тресна гредата при следващата атака на русенци.

Беадир Беадиров реализира победното попадение от дузпа в 66-ата минута. Малко след това, гостите имаха претенции за игра с ръка на съперник в наказателното поле на Черноломец, но рефера даде знак играта да продължи.