Чунчуков и Топузов отпаднаха от Купата на Румъния срещу Пламен Илиев

Отборът на Стяуа (Букурещ) отпадна още в 1-вия кръг на турнира за Купата на Румъния. Столичани загубиха с 1:3 домакинството си на Университатя (Клуж).

Титуляр за домакините бе българският нападател Цветелин Чунчуков, който си изкара жълт картон в края на първото полувреме и бе заменен през втората част. На почувката пък от резервната скамейка влезе Марио Топузов.

За гостите Пламен Илиев бе на вратата, докато Радослав Димитров не взе участие в мача.

Иначе точни за успеха на Университатя бяха Александру Кипчиу в 26-ата и Филип Илие в 34-тата и 53-тата минута. За домакините почетното попадение бе на сметката на Александру Бойчук.