Вход / Регистрирай се

Реал загуби двама важни играчи след битката с Лас Палмас

Реал Мадрид постигна комфортна победа с 2:0 в домакинството си на Лас Палмас от междинния 7-и кръг на Ла Лига. "Белият балет" обаче даде и две свидни жертви в този мач. Става дума за двама от защитниците - Дейвид Алаба и Антонио Рюдигер. Новината потвърди треньорът Карло Анчелоти.

"Давид няма да играе срещу Жирона. Рюдигер също получи удар", заяви Анчелоти след мача.

Алаба бе заменен още през първото полувреме, като информациите са, че става дума за проблем с аддуктора. При Рюдигер контузията изглежда не е толкова сериозна, което е добра новина за наставника, който в противен случай ще има доста проблеми с окомплектоване на отбраната си за предстоящия сблъсък с водача в класирането Жирона.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички