Уест Хам едва не отпадна от третодивизионен съперник

Уест Хам едва елиминира третодивизионния Линкълн Сити в мач от третия кръг на “Карабао Къп”. “Чуковете” срещнаха огромни трудности при гостуването на скромния отбор, но все пак успяха да стигнат до победа с 1:0, с което продължават напред.

Томаш Соучек беше точен в 70-ата минута след центриране от корнер.

Надъхани футболисти на Линкълн създадоха повече положения и отправиха повече удари в сравнение с елитния си противник, в игра за който бяха някои от резервите, но и доста от основните състезатели.

Само през първата част домакините изстреляха топката към вратата на столичани цели 11 пъти, а завършиха мача с общо 17 удара.

В крайна сметка обаче опитът на Уест Хам натежа и играчите на Дейвид Мойс ще играят и в четвъртия кръг.