Левски разби Национал при 15-ките

В срещата от 8-кръг на Елитната група до 15г. на изкуствения терен на Герена се изправиха Левски и Национал.

Двубоят започна равностойно, но Левски успя да реализира две попадения до почивката, след като се възползваха от две индивидуални грешки в отбраната на Национал. Първо Мартин Гайдев бе точен в средата на първата час, а в 35-та минута Ернан Ангелов направи 2:0.

Втората част част започна с добра възможност за домакините, но вратаря на Национал Николай Кръстев се намеси. В 44-та минута се стигна до дузпа за Левски за нарушение срещу Габриел Йорданов. Именно той застана зад топката и направи резултата класически. В заключителните секунди на срещата Йорданов оформи и крайния резултат 4:0 за Левски.

След тази победа сините събират 22 точки, а Национал остават с 11.