Трудна задача пред ЦСКА - София в реванша след успеха на Ботев (Пловдив) в София - на живо от "Колежа" със съставите на двата отбора

Волфсбург пребори Унион преди дебюта на берлинчани в ШЛ

Отборът на Волфсбург записа домакински успех с 2:1 над Унион (Берлин) в двубоя помежду им от четвъртия кръг на Бундеслига.

Още в 12-ата минута Йонас Винд откри резултата в полза на „вълците“ с петия си шампионатен гол през този сезон. В 28-ата минута Робин Госенс изравни чрез удар с глава след центриране на Айса Лайдуни. Само две минути по-късно обаче Йоаким Меле донесе победата за домакините със страхотно воле, дошло след изпълнение на корнер. Резервата Тиаго Томаш можеше да направи успеха на своя тим по-убедителен, но нацели греда със своя шут няколко минути преди края на редовното време.

Волфсбург е на шестата позиция в класирането с актив от девет точки и отстъпва на три отбора само по голова разлика. Унион е на осмото място с шест спечелени пункта, като в сряда тимът ще дебютира в Шампионската лига с гостуване на Реал Мадрид.

Снимки: Imago