Очаквайте в 11:00 БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Мартин Минчев не игра при победа на Спарта (Прага)

Мартин Минчев остана извън групата при победата като гост на своя Спарта (Прага) срещу Слован (Либерец). Шампионите на Чехия се наложиха с 2:0 в срещата от 7-ия кръг.

И двата гола в мача бяха дело на Лукаш Хараслин, който се разписа в 69-ата и 77-ата минута.

Домакините пък завършиха срещата в намален състав, след като Мариос Пурцитидис получи втори жълт и червен картон в 87-ата минута.

С този успех Спарта продължава да държи първото място в класирането с 19 точки. Слован пък се намира на 10-ото място с 8 точки в актива си.