Очаквайте: Отзивите на живо след волейболния мач на националите и дебюта на Бленджини

Добруджа спря устрема на Вили Вуцов и Янтра и се върна към победите

Добруджа се върна на победния път, след като спечели домакинството си на Янтра от седмия кръг на Втора лига с 2:0. Преслав Йорданов откри резултата на стадион "Дружба" в 37-ата минута, а в самия край на двубоя Емануил Манев (88) сложи точка на спора.

Домакините бяха по-активният отбор на терена и заслужено се поздравиха с трите точки. По този начин добричлии прекъснаха негативната си серия от една загуба и две равенства в първенството.

Резултати и голмайстори във Втора лига

Преди този мач футболистите на Велислав Вуцов записаха три поредни победи и се настаниха в горната част на таблицата. Габровци остават на четвърта позиция с 13 точки, а Добруджа е едно място по-надолу в класирането.

Янтра почете загиналите фенове на Левски от Габрово

В следващия кръг "жълто-зелените" гостуват на Черноморец (Бургас), докато за Янтра предстои среща със Струмска слава в Габрово.