Раниери се завърна в Серия А с равенство

Клаудио Раниери се завърна в Серия А след двугодишно отсъствие. В първия му официален мач като наставник на Каляри, който води за втори път в кариерата си, неговият тим завърши 0:0 при гостуването на Торино.

"Биковете" създадоха възможност още в самото начало, като ударът от воле на Санабрия бе отразен от Радунович. Пред другата врата Ваня Милинкович-Савич направи страхотно спасяване след изстрел на Нандес.

Торо имаше леко предимство, но не се възползва от положенията си. Пер Шурс пропусна от отлична позиция, като стреля с глава покрай вратата. Радонич имаше решителна намеса, за да спре Оберт след почивката. Именно сърбинът, който се появи в игра за началото на второто полувреме, можеше да донесе победата на домакините в края. Неговият удар обаче бе спасен от сънародника му Радунович, а при добавката не бе достатъчно точен.

Снимки: Imago