Бетис и Атлетико Мадрид не намериха пътя към гола

Отборите на Бетис и Атлетико Мадрид не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от 2-рия кръг на Ла Лига. Срещата на "Бенито Вийямарин" завърши при резултат 0:0, като домакините имат повече за какво да съжаляват.

През първото полувреме играчите на Бетис създадоха по-добрите положения за гол. Още във 2-рата минута Абнер се включи на скорост и стреля опасно близо до гредата.

След това в 22-рата минута Айосе Перес шутира от границата на пеналта, като и неговият удар летеше опасно, но на сантиметри встрани от целта.

След това и Иско в добавеното време стреля от средно разстояние, но и на него малко не му достигна да открие резултата.

Второто полувреме бе по-позиционно и двата тима не успяха да създадат някакви по-сериозни опасности пред двете врати.

Така срещата завърши без голове и без победител. След това реми и двата тима имат по 4 точки, като Атлетико е на 4-тото място, а Бетис е 6-и заради по-лошата си голова разлика.

Снимки: Imago