Ал-Хилал не успя да победи Ал-Фейха

Един от арабските отбори, които направиха сериозна селекция през трансферния прозорец до момента - Ал-Хилал, не успя да победи в мач от 2-ия кръг на местното първенство СПЛ. Отбпрът, воден от Жорже Жезус завърши 1:1 при домакинството си на Ал-Фейха.

С равенството двата отбора събраха равен брой точки - по 4, като се намират на пето и шесто място в класирането.

Резултатът откриха гостие в 15-ата минута, когато Фешън Сакала се разписа, а само пет минути по-късно Абдулах Ал Хамдан изравни. Играчите на Ал-Хилал така и не успяха да стигнат до пълен обрат, въпреки че в стартовия състав бяха две от основните летни покупки Сергей Милинкович-Савич и бразилецът Малком.

В следващия кръг момчетата на Жорже Жезус имат гостуване на Ал-Раид.

Снимка: AlHilal Saudi Club/ Instagram