Апоел (Беер Шева) пристигна в София, двама са под въпрос за реванша с Левски

Отборът на Апоел (Беер Шева) кацна в София днес около 13 ч. и в часовете до реванша с Левски, който е в четвъртък от 20:00 часа на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов", ще се готви в столицата. Под въпрос за срещата са нападателят Кристофер Петерсон и халфът Рамиз Сафури

Шведът Петерсон, който бе титуляр в първия мач между двата отбора, но бе сменен в 56-ата минута от Антонио Сефер, има остри болки в гърба, след сблъсък със съотборник на тренировка.

Титуляр на Апоел (Беер Шева) се контузи, под въпрос е за реванша с Левски

Сафури, който бе отстранен по дисциплинарни причини, не е тренирал редовно през последната седмица и треньорът Елянив Барда не е сигурен, че той е в оптималното си състояние. От друга страна, Сафури липсваше много на Апоел (Беер Шева) в първия двубой, като той няма равностойна смяна при статичните положения и пасовете, които могат да изострят атаките.