Септември (Сф) и Бала продължават полета след обрат

Мартин Кръстев даде аванс на "шоколадите" в 30-ата минута, реализирайки гол по диагонала - 1:0 за хората на Георги Чиликов. Скоро след това обаче Ивайло Михайлов се оказа на точното място при разбъркване в наказателното поле и резултатът беше изравнен. Последваха опасности и пред двете врати, за да дойде последната минута, когато резервата Христо Иванов донесе трите точки за тима на Бала.

Септември (София) продължава без грешка във Втора лига. Отборът на Красимир Балъков записа обрат срещу Спортист (Своге) и регистрира пета поредна победа от началото на сезона. Срещата в Драгалевци предложи приятен футбол с доста интересни положения пред двамата вратари.