Турнир на талантите U14 : Зона Варна - Зона Велико Търново

Много обрати, шест гола и зрелищно равенство между Марица и Черноморец (Бургас)

Марица (Пловдив) и Черноморец (Бургас) изиграха изключително интересен двубой и направиха зрелищно равенство 3:3 в двубой от петия кръг на Втора лига. Мачът бе изпълнен с обрати, след като първо Давид Ифеани вкара в 9-ата минута за домакините, но с два бързи гола на Тодор Чаворски и Даниел Иванов (12-та и 16-та минута) гостите обърнаха резултата. В края на първата част обаче Валери Домовчийски направи 2:2 (43'), а в 65-ата минута отново той даде преднина за "пиратите". В 85-ата минута обаче Живко Петков също се разписа и донесе точката на бургазлии.

С това равенство Марица вече има в актива си 7 точки след пет изиграни двубоя и се нарежда на седмата позиция. Черноморец от своя страна е 11-ти с една точка по-малко.