Роналдо изригна с ранен гол и Ал-Насър се класира за полуфиналите на Купата на Арабските шампиони

Отборът на Ал-Насър надви с 3:1 мароканския Раджа Казабланка в мач от 1/4-финалите на турнира за Купата на арабските шампиони.

Основна заслуга за успеха имаше суперзвездата на “шейховете” - Кристиано Роналдо, който вкара първия гол за своите в 19-ата минута и помогна на тима да се отпуши. Така в оставащите минути от първата част играчите на Ал-Насър вкараха още две попадения, с които решиха всичко още до почивката. В техни автори се превърнаха Султан Ал Ганам и Секо Фофана.

Междувременно футболистите на Ал-Насър вкараха топката и в собствената си врата малко преди края на първото полувреме, когато защитникът Абдула Маду си вкара нелеп автогол.

На полуфиналите в турнира Ал-Насър предстои да играе с Ал-Шорта от Ирак, който на 1/4-финалите се справи с катарския Ал-Сад с 4:2.

Снимки: Gettyimages