Спартак (Пловдив) разби дубъла на Локо (Пловдив)

Отборите Спартак (Пловдив) разби с 5:1 Локомотив (Пловдив) II в мач от първия кръг на Югоизточната трета лига. Срещата бе предавана пряко по Sportal TV.

Резултатът бе открит от домакините в четвъртата минута, когато Тодор Тодоров засече с глава центриране от ъглов удар.

В 22-ата минута на мача Александър Праматаров удвои, след като засече остро центриране на Тодоров.

Малко преди почивката дойде и третото попадение за Спартак. Капитанът Георги Лазаров реализира след центриране от корнер.

В 70-ата минута резултатът стана 4:0. Васил Стойчев се оказа на стрелкова позиция и с хубав удар по диагонала се оказа успешен.

В края на мача Локомотив отбеляза гол. Точен бе резервата Иван Узунов.

В последните секунди пък Лазаров оформи крайното 5:1 с втория си гол в срещата,

СПАРТАК (ПЛОВДИВ) 5:1 ЛОКО (ПЛОВДИВ) II
1:0 Тодоров (4)
2:0 Праматаров (22)
3:0 Лазаров (42)
4:0 Стойчев (70)
4:1 Узунов (90)
5:1 Лазаров (90+)

СПАРТАК (ПЛОВДИВ): 1. Милушев, 32. Балинов, 34. Пейчинов, 16. Тонов, 18. Спасов, 15. Пройчев, 13. Милев, 7. Лазаров, 31. Тодоров, 14. Радев, 17. Праматаров

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) II: 23. Вардин, 16. Дончев, 4. Сейменски, 66. Салим, 27. Нейчев, 6. Мехмедов, 88. Хайдаров, 77. Костадинов, 31. В. Празов, 8. Станков, 17. С. Празов