Без попадения в контролата между Локомотив (Пловдив) и АЕЛ (Лимасол)

Отборите на Локомотив (Пловдив) и АЕЛ (Лимасол) завършиха при резултат 0:0 в контролна среща, която се проведе на стадион "Локомотив".

Първата интересна ситуация се откри пред вратата на домакините. Футболистите на АЕЛ направиха бърза атака, която завърши с мощен шут от точката на дузпата на Агелос Андреу, но кълбото се отби в десния страничен стълб.

В 4-ата минута Лео Сена отправи удар от над 30 метра, но кълбото прелетя високо над целта.

В 9-ата минута Морейра Мендес бе изведен очи в очи със стража на "смърфовете", който обаче се намеси майсторски. В края на първата част се породи напрежение край тъчлинията между Петър Андреев и Петър Филипович, но страстите бързо бяха потушени, а двамата футболисти получиха директни червени картони.

През втората част двата отбора се опитаха да стигнат до попадения, създадоха по няколко ситуации, но така и не видяхме голове в проверката между двата тима.

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) - АЕЛ 0:0

Стартови състави:

Локомотив (Пд): 81. Кристиан Томов, 44. Ангел Лясков, 3. Калоян Костов, 15. Ефе Али, 66. Видол Сейменски, 36. Лео Сена, 33. Георги Каракашевм 19. Кристиян Мендоса, 73. Алфа Конте, 11. Петър Андреев, 18. Аксел Велев

АЕЛ: 16. Мигел Оливейра, 73. Раву Цоука, 66. Джалма Силва, 4. Константинос Сотириу, 23. Петър Филипович, 10. Хавиер Мендоса, 6. Слободан Медоевич, 27. Аарън Чибола, 7. Агелос Андреу, 17. Морейра Мендес, 25. Джонатан Морсай

Снимки: Startphoto