Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Борусия (Дортмунд) разгроми американци в приятелски мач

Борусия (Дортмунд) разгроми с 6:0 американският втородивизионен Сан Диего Лойъл в приятелски мач, игран в Калифорния, част от  предсезонното турне на отбора в САЩ.

Немският тим бе много по-добър и не срещна особени проблеми. 17-годишният белгийски нападател на вицешампиона в Бундеслигата Жулиен Дюранвил откри рано-рано още във 2-рата минута. Вторият гол бе дело на друг младок - 18-годишният немски национал Юсуфа Мукоко в 27-ата минута.

През втората част доминацията на Борусия продължи, като Марко Ройс се разписа в 60-ата минута, а две по-късно Тома Мюние бе точен за 4:0. Себастиен Алер покачи на 5:0 от дузпа в 68-ата минута, а крайното 6:0 оформи Паул-Филип Бесонг минута преди края на редовното време.

Това бе четвърти пореден успех за Дортмунд в приятелските мачове през лятото. След 3 дни тимът ще играе най-сериозната си проверка дотук, като ще срещне Манчестър Юнайтед.