Клуж и Адана ще решават всичко в реванша след седмица

ЧФР Клуж завърши само 1:1 в домакинството си на Адана Демирспор в първи мач от втория кръг на квалификационните кръгове на Лигата на конференциите. Румънският тим успя да поведе още в 6-ата среща чрез Хефте Бетанкор (6’), но допуснаха изравняване през втората част с гол на Бенжамен Стамбули (77’).

Отборът от северната ни съседка изигра отлично първо полувреме и успя да вземе ранна преднина още преди да са изтекли десет минути от двубоя. Впоследствие момчетата на Андреа Мандорлини направиха още няколко сериозни пропуска, които можеха да пратят мача в съвсем друг сценарии.

През втората част турския тим излезе доста по-мобилизиран и в крайна сметка успя да стигне до равенството с гол на Стамбули малко повече от десет минути преди края на срещата и двата тима ще трябва да решат всичко точно след седмица, когато ще е реваншът в Турция.