Торпедо (Кутаиси) и Сараево си вкараха по два пъти и оставиха развръзката за реванша

Отборите на Торпедо (Кутаиси) и Сараево не успяха да излъчат победител в първия мач помежду си от първия квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Мачът обаче бе доста интригуващ и завърши при резултат 2:2.

Домакините на два пъти повеждаха в мача, но гостите и двата пъти успяха да изравнят. Ника Сандохадзе откри за Торпедо в 44-тата минута, но Ренан Оливейра възстанови равенството в 47-ата. Само минута след това съставът от Кутаиси отново излезе напред с попадение на Иракли Бугридзе, но Дал Варешанович в 52-рата минута отново възстанови равенството, което се запази и до края на двубоя.

Така всичко ще се реши във втория мач в Босна и Херцеговина след седмица. Няма да е изненада, ако и той се окаже не по-малко вълнуващ.