Славия и Крумовград завъртяха хикс в проверка

Отборите на Славия и Крумовград завършиха наравно 1:1 един срещу друг в контролна среща в Банско. Двубоят бе предаван пряко по Sportal TV. Бисер Бонев откри в началото на мача, но Тони Тасев изравни.

Резултатът бе открит от новака в елита още в третата минута на мача. Тогава Серкан Юсеин центрира от корнер, Бисер Бонев засече топката във вратата.

В 33-ата минута обаче Славия изравни. Тони Тасев бе точен с отличен шут с левия крак от границата на наказателното поле.

15 Славия 1:1 Крумовград

В 58-ата минута Славия можеше да стигне до пълен обрат, но страховит шут на Иван Минчев се спря в горната греда на Благой Макенджиев.

СЛАВИЯ 1:1 КРУМОВГРАД