Монтана потегли за Банско, утре излиза срещу Славия

С група от 19 футболисти Монтана замина на лагер в Банско. В нея попаднаха и двама нови. Защитникът Денис Динев (Добруджа) и вътрешният полузащитник Емил Янчев (Дунав) подписаха договор с клуба за срок от две години и утре се очаква да дебютират с екипа на новия си отбор в контролната среща със Славия

Мачът с най-стария столичен тим е от 18:00 часа. Освен тази проверка воденият от старши треньора Николай Митов Северозападен тим ще изиграе още две контроли в Банско. Първата е на 3 юли срещу Университатя (Крайова), а втората на 8 юли срещу Раднички (Ниш).

Кои заминаха на лагер в Банско

вратари: Васил Симеонов, Алексей Андреев; 

защитници: Димитър Буров, Богдан Костов, Никола Борисов, Костадин Илиев, Денис Динев

полузащитници: Стефан Каменов, Антон Тунгаров, Симеон Чатов, Александър Тодоров, Емил Янчев

нападатели: Борислав Дамянов, Петър Атанасов, Владислав Цеков, Филип Ежике, Наско Кехайов, Ивелин Георгиев, Ивайло Тодоров.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
1 Коментара
avatar
Kisska17
.21/5/2025
🥰🥰 Искаш ли да си намериш жена за една нощ? Влез в 👉 17X.FUN
Харесай
Отговори (0)

Още от БГ Футбол

Виж всички