Макаби (Тел Авив) скри топката на Арис

Макаби (Тел Авив) надви Арис с 4:1 в среща от втория ден на Botev Cup в Коматево. Още в четвъртата минута гръцкият тим поведе с хубава атака и завършващ удар на Александрос Алексиос в обратния ъгъл. В края на първото полувреме Василис Калсас си отбеляза ефектен автогол, засичайки остро центриране от десния фланг. Ювал Кфир направи пълен обрата в 42-рата минута, а Ори Азу в 48-ата покачи в полза на Макаби. В добавеното време на срещата Бен Шоусаб оформи крайния резултат с премерен удар по земята от границата на наказателното поле.

В добавеното време на първата част Макаби стигна и до втори гол чрез Ида, който обаче бе отменен заради засада. Все пак израелският тим стигна до пълен обрат в началото на втората част чрез Ювал Кфир, който се разписа от близка дистанция. В 48-ата минута Ори Азу покачи на 3:1 след скоростна атака и отлично позициониране на втора греда. В добавеното време на срещата Бен Шоусаб оформи крайния резултат с премерен удар по земята.

Вчера израелският тим победи с 3:1 Вождовац, а  Арис завърши наравно 0:0 с Ботев II. Всички срещи от надпреварата можете да гледате на живо в сайта на Sportal.bg, по Sportal TV и в YouTube канала на Sportal.