България (U15) срещу силния силния отбор на Испания (U15) в престижния турнир за развитие на UFEA

Пълно класиране при отборите във Формула 1 след Гран При на Канада

Отборът на Ред Бул продължава своя поход към втората си поредна конструкторска титла във Формула 1, като след Гран При на Канада авансът на „биковете“ пред заемащия второто място отбор на Мерцедес достигна цели 154 точки.

Макс Верстапен донесе осмата победа в осем състезания от началото на сезона за екипа от Милтън Кийнс, а неговият съотборник Серхио Перес завърши шести и записа най-бързата обиколка в Монреал.

Верстапен донесе победа №100 на Ред Бул във Формула 1 с едно безгрешно каране в Канада

В битката за втората позиция, която е доста по-отворена, Астън Мартин стопи пет точки от аванс на Мерцедес, благодарение на второто място на Фернандо Алонсо и деветото на Ланс Строл. „Черните стрели“ си тръгват от Канада само с 15-те точки на финиширали трети Люис Хамилтън, след като Джордж Ръсел не завърши заради повреда в спирачките. Разликата между Астън Мартин и Мерцедес след деветия кръг за годината е 13 пункта в полза на осемкратните световни шампиони.