Дунав запъти Славата към аматьорите и поглежда към баража за efbet Лига

Дунав спечели с 2:1 домакинството си на Струмска слава и направи важна крачка към баража за efbet Лига. "Драконите" допуснаха гол още в шестата минута, но през второто полувреме наваксаха и достигнаха до обрат. Гостите от Радомир завършиха срещата с деветима футболист, след като реферът Венцислав Митрев показа два червени картона на тима на Анатоли Нанков.

В герой за "драконите" се превърна Йордан Димитров, който първо изравни, а след това беше точен от дузпа за 2:1 в 80-ата минута. Дунав е с равни точки - по 49, със Спортист (Своге) и с две над Марица (Пловдив), като всичко относно баражното място във Втора лига ще се реши в последния кръг.