Дунав тушира закъсалия Миньор и гледа към четвъртата позиция

Дунав срази с 4:2 Миньор (Перник) и продължава да гледа към четвъртата позиция във Втора лига, откъде през бараж може да се атакува участие в efbet Лига. Отборът от Перник пък продължава да бъде в червената зона, която води към аматьорския футбол.

Мирослав Будинов матира гостите от Перник с два гола до 18-ата минута. В края на полувремето пример от ветерана взе Денислав Минчев - 3:0 за "драконите". В 66-ата минута Кристиян Слишков намали, а в 87-ата минута Мартин Стоилов върна интригата с точен удар от бялата точка. Само 60 секунди по-късно обаче Йордан Димитров сложи край на спора - 4:2 за Дунав.