Знаете ли как ще завърши реваншът в Шампионска лига между Манчестър Сити и Реал Мадрид?

Регистрирайте се в Carlsberg “Домът на феновете” и имате възможност да станете част от магията на полуфиналите в Шампионска лига.

Регистрирай се сега и играйте в мач игра за реванша между Манчестър Сити и Реал Мадрид.

От Вас се изискват футболни познания, няколко прогнози или просто малко късмет и може да се сдобиете с нов 65-инчов 4K Ultra HD телевизор. За целта трябва да познаете правилно 6 аспекта от срещата - точен резултат на полувремето, точен краен резултат, първи голмайстор, колко ъглови удара ще има в мача, както и това дали ще има дузпа или червен картон.

Играйте още сега и докажете, че сте фена, който най-добре познава футболът в Шампионска лига!

На „Етихад“ със сигурност ще бъде „горещо“, защото битката започва отначало. Първия сблъсък в испанската столица завърши 1:1, което означава, че някой трябва да спечели реванша. Тимът на Джосеп Гуардиола показа, че може да владее топката в голяма част от времето, но и този на Реал демонстрира, че е изключително опасен и умее да се възползва и от малкото си шансове. Точно така стана на „Бернабеу“, когато цяло първо полувреме англичаните натискаха, но футболистите на Карло Анчелоти вкараха гол с единствения си удар за тази част. След почивката обаче шампионът на Премиър лийг изравни чрез Кевин Де Бройне.

Реал има известно предимство в това, че ще играе своя мач срещу Хетафе за първенство на Испания още в събота вечер, докато Манчестър Сити ще гостува на Евертън в неделя следобед. „Белите“ може и да не се борят за титлата по подобие на Сити, но пък водят битка с Атлетико Мадрид за второто място, което ги задължава да не подценяват противника си.