Рекорд! Олимпиакос продаде всички билети за мача с Фенербахче за 9 минути

Феновете на Олимпиакос поставиха рекорд за най-бързо изкупени билети за мач на тима. Гръцкият гранд разпродаде всички пропуски за решаващия пети мач от четвъртфиналите с Фенербахче за 9 минути. В 18:00 часа билетите бяха пуснати в продажба, а в 18:09 вече нямаше и следа от тях.

Така, залата в Пирея ще се пука по шевовете на 9 май (вторник), тъй като българският национал Александър Везенков и неговият Олимпиакос се нуждаят от задължителна победа срещу „фенерите“, за да продължат към финалната четворка в Евролигата.

Двата тима си размениха по две победи, а мач №5 ще прати един от двата отбора сред четирите най-добри в Каунас.

Олимпиакос спечели първия мач в Гърция, но Фенербахче изравни серията още след ден. След това „червено-белите“ записа успех и като гост в Истанбул, повеждайки с 2-1 победи, но в мач №4 Фенербахче успя да се върне в играта.

Снимка: facebook.com/olympiacosbc