Севлиево задълбочи кризата в Локомотив (Мездра)

Севлиево спечели гостуването си на Локомотив (Мездра) и се върна на победния път. Отборът на Димитър Колев се наложи с 3:1 над своя съперник в среща от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига

Домакините бяха по-активни през първото полувреме и само добрите намеси на Христо Лалев срещу Михаил Иванов и Васил Калоянов запазиха нулевото равенство на почивката.

В 68-ата минута гостите излязоха напред в резултата, след като Мартин Корназов направи хубав пробив и центрира към Радостиан Димитров, който засече топката във вратата.

Четвърт час преди края на редовното време Локо (Мездра) изравни резултата. Ивайло Тодоров се извиси над всички при корнер, изпълнен от Михаил Иванов, и с глава не остави шансове на стража на гостите - 1:1.

Последваха силни минути за Севлиево и в рамките на три минути интригата бе убита. В 79-ата минута Мартин Корназов засече центриране на Любомир Вачев, а в 82-рата, при контраатака, Радостиан Димитров стреля покрай Ивайло Василев и оформи крайния резултат.