Очаквайте в 18:00 Югозападна Трета лига: Костинброд - Миньор (Перник)

Ботев ще се радва на сериозна подкрепа срещу Лудогорец

Над 4000 са продадените пакетни билети за мачовете на Ботев (Пловдив) на „Колежа“, научи Sportal.bg. В неделя „канарчетата“ приемат Лудогорец в среща от efbet Лига, като именно този двубой е част от пакетния билет, който феновете можеха да си закупят в дните преди откриването на съоръжението с мача срещу Левски, загубен с 0:1.

В пакетния билет влизат двете оставащи домакинства до края на редовния сезон, срещу отборите на Левски и Лудогорец, както и останалите три домакински срещи от плейофите на шампионата.

Във вторник единичните билети за двубоя между Ботев (Пловдив) и Лудогорец бяха пуснати в продажба, като се очаква „жълто-черните“ да се радват на сериозна подкрепа, въпреки разочарованието сред голяма част от привържениците след негативните резултати през този сезон.

Преди това обаче Ботев има нелек мач с Пирин в Благоевград, който по програмата ще се играе в четвъртък.