Витоша взе точка след две дузпи срещу Спартак (Плевен)

Витоша (Бистрица) прибави точка към своя актив във Втора лига. "Тигрите" завършиха 2:2 със Спартак (Плевен) в среща от 26-ия кръг, играна в Бистрица. В герой за домакините се превърна Кристиян Кочилов, който реализира две дузпи в мрежата на плевенчани.

Опитният Васил Шопов даде ранен аванс на гостите, но Кочилов изравни от бялата точка в 12-ата минута. След десет минути Теодор Димитров си отбеляза автогол и Спартак поведе с 2:1, но в края на първото полувреме Кочилов отново беше точен. Витоша остава на дъното в класирането, но продължава да пази шансове за спасение.