Херо: Все малко не ни достига! Играхме близо до максималните си възможности

Старши треньорът на Спартак (Варна) Димитър Димитров сподели мнението си след загубата с 1:2 от Лудогорец за Sesame Купа на България. "Соколите" допуснаха пълен обрат и приключиха участието си в надпреварата на четвъртфинална фаза.

Херо заяви, че футболистите му са играли близо до максималните си възможности и коментира предстоящия мач срещу Берое, който, според опитния специалист, трябва да бъде спечелен на 100%.

Лудогорец трепна, но преодоля Спартак (Варна)

"При нас така се получава, че все малко не ни достига. Като игра и конструктивен футбол, съм по-доволен от първото полувреме. Имахме ситуации, които дори не успяхме да доизградим. През втората част стояхме по-сигурно в защита. Мачът отиваше към равенство, ако не беше този уникален гол на Шоу, който вкара. Заслужен успех на Лудогорец.

21 Купа на България: Лудогорец - Спартак (Варна)

Играхме близо до максималните си възможности. Имахме доста проблеми. Надявам се за мача срещу Берое всички да са готови, защото трябва да го вземем на 100%.

Смених формацията в процеса на мача, защото се получаваха празни пространства. След това стояхме много по-сигурно, но стана уникален гол и загубихме.

Няма алтернатива, трябва да търсим победата срещу Берое на всяка цена. Доста изоставаме, така че трябва да търсим максимум във всяка една среща", заяви Херо.

Снимки: Борислав Цветанов