Младежите загубиха от Словакия в Анталия

Mладежите на България загубиха с 0:1 от Словакия в първия си мач от приятелския турнир в Анталия. Освен днешния двубой нашите ще се изправят и срещу връстниците си от Финландия след три дни.

В 11-ата минута нашите можеха да открият резултата, след като Божидар Пенчев изведе Симеон Александров на чиста позиция, но ударът му с левия крак бе избит от вратаря.

В 69-ата минута словаците откриха резултата, след като Марек Уялаки довкара една избита топка след като удар на Франтишек Коша бе спасен от българския вратар.

До края на мача нашите не успяха да стигнат до нещо интересно пред вратата на съперника и така загубиха от тима от Централна Европа.

БЪЛГАРИЯ 0:1 СЛОВАКИЯ
0:1 Уялаки (69)

БЪЛГАРИЯ: 12. Христов, 15. Атанасов, 5. Йеленкович, 18. Чернев, 16. Павлов, 6. Цонев, 21. Нгуен, 7. Александров, 10. Колев, 8. Пенчев, 9. Николов